Londen


Omschrijving:

In het huiveringwekkende Londen van bestsellerauteur Kiki van Dijk, bekend van o.a. thrillers als Parijs, Vlieland en Florence, heeft de Nederlandse journalist Kate haar ziel aan de duivel verkocht: voor haar Instagramkanaal maakt ze elke dag zoveel mogelijk paparazzifoto's van beroemdheden. Maar dan worden er plotseling vips vergiftigd, en lijkt er een link te zijn met haar account. Ze moet erachter komen wie haar verdacht probeert te maken, in iets wat een levensgevaarlijk kat-en-muisspel blijkt te zijnā€¦ Kiki van Dijk combineert in Londen wederom een sfeervolle setting met een bloedstollend plot. Het resultaat is een pageturner waar je geen genoeg van zult kunnen krijgen! Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink. 'Zinderende thriller!' - LINDA

    Levertijd:
  • Nog niet verschenen, verwacht vanaf 10-10-2023

  • EAN Code:
  • 9789401620710



Webwinkel: BookSpot.nl
 
Prijs: € 9.99
 

©2023 Welkom op nlboeken.nl | Privacy statement